Bezpłatne porady prawne – Pro bono

Zanim zdecydujesz się na kupno profesjonalnych usług sprawdź najpierw dostępną wiedzę, którą dzielę się zupełnie za darmo na blogu i w ramach mojej działalności w social mediach. Możesz nawet otrzymać bezpłatne porady prawne lub odpowiedź na swoje wątpliwości. Zachęcam również do zajrzenia na blog, na którym publikuję artykuły na bieżące tematy, istotne dla każdej dorosłej osoby. Artykuły są pisane z myślą o osobach, które nie kończyły studiów prawniczych, zatem staram się nie używać w nich terminologii prawniczej lecz języka powszechnie zrozumiałego.

Bezpłatne porady prawne i informacje

Dołącz do grup jakie prowadzę na Facebooku. Jest to dobra opcja dla osób , które mają dużo czasu i mało pieniędzy. Zamieszczam tam najnowsze informacje prawne. Znajdziesz również przestrzeń na zadanie pytania prawnego i uzyskanie odpowiedzi. Pojawiają się tam również posty, pod którymi możesz uzyskać bezpłatną poradę prawną.

Bezpłatny e-book – działalność nierejestrowana

Przygotowałam również e-book o działalności nierejestrowanej, który otrzymasz całkowicie gratis, po zapisie na newsletter. Koniecznie otwieraj ode mnie e-maile i pobieraj darmowe treści. Tylko tak aktywujesz sekwencję e-mail, które dostarczą Ci darmową wiedzę prosto na Twój ekran! Jeśli jesteś tylko kolekcjonerem treści i nie wdrażasz zdobytej wiedzy w praktyce, to raczej nam nie po drodze… Ale jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu i jesteś gotowy na działanie
– ZAPRASZAM:

Zapis na newsletter

Porady prawne – jak zamówić

Cenisz szybkość wdrożenia rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb? Zapraszam do kontaktu bezpośredniego i uzyskania indywidualnej porady prawnej. Tylko w ten sposób mogę wnikliwie przyjrzeć się Twojej sytuacji, zadać dodatkowe pytania, przeanalizować dokumenty. To pozwala na dokładne zbadanie sprawy i udzielenie precyzyjnej odpowiedzi.

Wstępna konsultacja jest bezpłatna. Skontaktuj się ze mną w wygodny dla Ciebie sposób: przez formularz kontaktowy, e-mail, messenger lub telefonicznie. Dopiero po zapoznaniu się z tematyką można wycenić nakład pracy potrzebny do zbadania sprawy. Jeżeli akceptujesz warunki finansowe współpracy ustalamy wspólnie w jaki sposób ma być świadczona usługa: pisemnie, telefonicznie lub podczas osobistego spotkania.

Formularz kontaktowy